منو

سریال پرطرفدار کره‌ای پلتفرم نتفلیکس برای یک شهروند دردسرساز شد

شماره نشان داده شده در سریال اینترنتی پرطرفدار کره‌ای پلتفرم اینترنتی نتفلیکس، باعث شد صاحب شماره بیش از ۴ هزار تماس دریافت کند!

سریال «بازی مرکب» (Squid Game)، سریال کره‌ای که از شبکه نتفلیکس پخش شده است و در اولین شب پخشش توانست رکورد چشمگیری از خود به نمایش بگذارد، در حال تبدیل شدن به پربیننده‌ترین سریال این پلتفرم اینترنتی است.

نمایش یک شماره واقعی متعلق به یک شهروند کره‌ای در این سریال پربیننده سبب شده است که هزاران نفر از روی کنجکاوی با او تماس بگیرند.

این شماره در قسمت اول سریال و روی یک بیزنس کارت درج شده است که در یک ایستگاه مترو توسط مردی مرموز در لباس سیاه به شخصیت «لی جونگ-جائه» داده می‌شود.

صاحب واقعی این شماره در مصاحبه با «مانی تودی» می‌گوید: «تماس‌های صوتی و متنی بی‌پایانی دریافت می‌کنم. به جایی رسید که مردم شب و روز از روی کنجکاوی تماس می‌گرفتند. باتری گوشی موبایلم تمام و دستگاه خاموش می‌شد. در ابتدا، علتش را نمی‌دانستم، اما بعد دوستم به من گفت که شماره‌ام را در سریال «بازی مرکب» نشان داده‌اند.»

این مرد فاش می‌کند که تعویض شماره برای او ناممکن است، چون در طول ۱۰ سال گذشته برای امور تجاری از آن استفاده کرده و او ادعا می‌کند که همسرش نیز از گزند تماس‌های مزاحم دور نمانده است؛ چرا که تنها دو رقم آخر شماره او به شماره نشان داده شده در سریال تفاوت دارد.

«کُریا تایمز» می‌نویسد نتفلیکس با صاحب شماره وارد مذاکره شده تا این مشکل را برطرف کند، اما بیش از ۴ هزار بار تماس با او گرفته شده است.

سریال «بازی مرکب» ۱۷ سپتامبر از نتفلیکس پخش شده است و به گفته «تد ساراندوس» مدیر عامل نتفلیکس، در حال تبدیل شدن به پربیننده‌ترین سریال تاریخ نت‌فلیکس است.

داستان این سریال در دنیایی دیستوپیایی روی می‌دهد، جایی که تشکیلاتی مرموز افراد بدهکار را برای رقابت در بازی‌های کودکانه جمع‌آوری کرده و به آن‌ها فرصتی برای دریافت میزان زیادی پول داده است.