منو

تاریخ مصرف «کتونی زرنگی» نگذشته است!

اساساً تا به امروز هیچ‌کس نمی‌داند چرا این سریال پخش نمی‌شود.

محمدرضا شفاه، تهیه‌کننده سریال «کتونی زرنگی» می‌گوید این اتفاق ناراحت‌کننده‌ای است که مبنا و معیار قضاوت درباره کارها، مباحث و مسائل اصولی و اساسی نیست. درباره «کتونی زرنگی» هم اساساً تا به امروز هیچ‌کس نمی‌داند چرا این سریال پخش نمی‌شود.

محمدرضا شفاه، تهیه‌کننده سریال «کتونی زرنگی» به کارگردانی علی ملاقلی‌پور درباره آخرین وضعیت این سریال گفت: «واقعیت این است که متأسفانه برای این سریال اتفاق خوبی رخ نداده است. مدیریت فرهنگی در کشور ما به‌گونه‌ای است که هر سریالی که در آستانه پخش است، به‌واسطه یک گزارش حتی با مبنای غلط می‌تواند سرنوشت «کتونی زرنگی» را پیدا کند!»

شفاه تأکید کرد: «این اتفاق ناراحت‌کننده‌ای است که مبنا و معیار قضاوت درباره کارها، مباحث و مسائل اصولی و اساسی نیست. درباره «کتونی زرنگی» هم اساساً تا به امروز هیچ‌کس نمی‌داند چرا این سریال پخش نمی‌شود.»

او افزود: «تقریباً با همه مدیران سازمان صداوسیما تا به امروز صحبت و مکاتبه داشته‌ایم ولی از آنجایی که «کتونی زرنگی» تبدیل به «مسئله» شده است، حتی اگر به آنتن هم برسد، کوچک‌ترین نکته‌ای در آن می‌تواند با واکنش‌های بسیار شدیدی مواجه شود. این اجحافی است که در حق این سریال صورت گرفته است. این سریال یک سریال مناسبتی بود که برای ایام منتهی به انتخابات مجلس شورای اسلامی باید پخش می‌شد اما با تعلل‌هایی که صورت گرفت، نمی‌دانم چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد.»

شفاه با تأکید بر این که پخش این سریال تاریخ مصرف ندارد، گفت: «این سریال فراتر از موضوع یک انتخابات مسائل اجتماعی و خانوادگی مختلفی را مطرح می‌کند و هر زمانی هم می‌تواند پخش شود اما با اتفاقاتی که رخ داده است، عملاً فرصت‌های این سریال محدود شده است و نمی‌دانم با توجه به سوءتفاهم‌هایی که درباره آن شکل گرفته است چه خواهد شد و امیدوارم مسئولان برای حل موضوع تدبیری بیندیشند.»