منو

آیا کاربران آیفون 14 پرو می‌توانند برش قرص‌شکل را سفارشی دهند؟

یک ویدیوی ویروسی در توییتر ادعا می کند که در آیفون 14 پرو آینده، اپل به کاربران اجازه می دهد بین یک بریدگی بزرگ به شکل قرص یا یک طراحی قرص شکل و یک سوراخ پانچ در بالای نمایشگر برای جایگزینی ناچ انتخاب کنند. این ویدئو، اگرچه احتمالاً قانع کننده است، بعید است که صحت داشته باشد.

آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس دو حفره فیزیکی در بالای نمایشگر برای جایگزینی بریدگی دارند: یک سوراخ قرص شکل برای سیستم دوربین TrueDepth و یک سوراخ کوچکتر برای دوربین سلفی. درزهای اخیر نشان می دهد که اپل به صورت دیجیتالی این دو سوراخ را با خاموش کردن پیکسل های بین آنها برای ایجاد یک بریدگی بزرگتر به شکل قرص در یک سوراخ ادغام می کند. ظاهرا اپل قصد دارد از پیکسل های بین حفره ها برای نمایش اطلاعاتی مانند نشانگرهای حریم خصوصی iOS استفاده کند.

ویدئویی که در ابتدا از Weibo منتشر شد، نشان می‌دهد که کاربران آیفون 14 پرو در واقع می‌توانند ظاهر قرص‌ها را در آیفون‌های پیشرفته آینده سفارشی کنند. این ویدیو فردی را نشان می‌دهد که تنظیماتی را تغییر می‌دهد که پیکسل‌های بین دو سوراخ فیزیکی را روشن و خاموش می‌کند و به کاربر این امکان را می‌دهد تا انتخاب کند که می‌خواهد قسمت بالای آیفون 14 پرو خود چگونه به نظر برسد.

مشروعیت خود ویدیو بسیار مشکوک است و بعید است که معتبر باشد. این ویدیو ادعا می‌کند که یک نگاه عملی اولیه به یک دستگاه آیفون 14 پرو واقعی نشان می‌دهد، اما جنبه‌های مختلف دستگاه نشان‌داده‌شده در ویدیو به وضوح خارج از قلمرو چیزی است که ما انتظار داریم، از جمله مکان‌های واقعی شکل قرص‌ها. ، ضخامت قاب ها و موارد دیگر.

صرف نظر از مشروعیت ویدیو، این احتمال که اپل به کاربران امکان انتخاب بین دو ظاهر احتمالی شکل قرص را بدهد، بعید است. مانند بریدگی روی هر آیفون از زمان آیفون X، شکل قرص به جنبه ای غیرقابل انکار از شبح آیفون تبدیل می شود. بعید است که اپل به کاربران اجازه دهد آنچه را که ویژگی بصری جدیدترین آیفون می‌داند سفارشی کنند.

علاوه بر این، یک منبع به ظاهر معتبر در تالارهای گفتمان MacRumors، که اطلاعات طولانی را در مورد آیفون 14 پرو در چند روز گذشته به اشتراک گذاشته است، گفته است که گزینه ای برای غیرفعال کردن پیکسل های سیاه بین برش های شکل قرص و سوراخ سوراخ کردن انتظار نمی رود. رخ دادن. این منبع در ابتدا اخبار اپل را با استفاده از پیکسل‌های بین حفره‌های نشانگرهای حریم خصوصی iOS منتشر کرد و منبع گزارش MacRumors اوایل امروز در مورد نمایشگر همیشه روشن آینده آیفون 14 پرو است.

انتظار می‌رود اپل آیفون 14، آیفون 14 پلاس، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس را طی رویدادی در روز چهارشنبه، 7 سپتامبر، با شعار “فار بیرون” معرفی کند. در کنار آیفون‌های جدید، انتظار داریم یک مجموعه کاملاً جدید اپل واچ، از جمله اپل واچ کاملاً جدید «Pro» را نیز عرضه کنیم. راهنمای ما را برای همه چیزهایی که انتظار داریم در رویداد آینده اپل ببینیم، بررسی کنید.