منو

معرفی پیام رسان های داخلی با قابلیت های جدید

تماس صوتی و تصویری به یکی از نیازهای هر روزه و هر ساعته ما در دنیای پر از ارتباطات امروز تبدیل شده است. حال سوال اصلی این است که با محدود شدن اینترنت کدام پیام رسان داخلی با قابلیت تماس صوتی کیفیت بهتری دارد. همچنین امکان تماس تصویری با پیام رسان داخلی هم در ادامه این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

پس از محدود شدن شبکه‌های اجتماعی در چندین مرحله، مهاجرت کاربران به پیام‌رسان‌های دیگر از جمله نمونه‌های داخلی آغاز شده است. اگرچه هنوز تعداد کاربران پیام‌رسان‌های داخلی با رقبای خارجی‌شان قابل مقایسه نیست، اما برخی افراد استفاده از امکانات ابزارهای بومی نظیر پیام رسان داخلی با قابلیت تماس تصویری را به ابزارهای خارجی ترجیح می‌دهند.

در ادامه این مطلب به بررسی انواع پیام رسان ایرانی با قابلیت تماس صوتی و تصویری پرداخته و بهترین نرم افزار تماس تصویری ایرانی را معرفی خواهیم کرد.

تماس تصویری با پیام رسان داخلی روبیکا

تماس تصویری با پیام رسان داخلی روبیکا

روبیکا سوپر اپلیکیشن ایرانی محسوب می‌شود که همه‌ برنامه‌های پرکاربرد را به صورت یک‌جا در اختیار کاربران قرار می‌دهد این پیام رسان داخلی با قابلیت تماس تصویری در اسفند سال 1396 معرفی شده و در حال حاضر، امکانات متنوعی را فراهم می‌کند.

یکی از قابلیت‌های جدید پیام رسان داخلی با قابلیت تماس صوتی، امکان برقراری گفتگوی صوتی و تصویری و برگزاری جلسات صوتی است. با کمک این قابلیت تمام اعضای یک گروه یا کانال می‌توانند با یکدیگر هم‌فکری داشته باشند یا معاشرت کنند.

توسط این پیام رسان ایرانی با قابلیت تماس صوتی و تصویری، می‌توان چندین هزار نفر را در قالب یک تماس صوتی گروهی کنار هم گرد آورد. علاوه بر این روبیکا به عنوان یکی از بهترین نرم افزار تماس تصویری ایرانی یک ویژگی کاربردی دیگر هم داشته و شرکت در گفتگوهای صوتی هیچ محدودیتی برای استفاده از گوشی ایجاد نمی‌کند.

سروش پلاس، پیام رسان داخلی با قابلیت تماس تصویری

سروش پلاس، پیام رسان داخلی با قابلیت تماس تصویری

تماس تصویری با پیام رسان داخلی سروش پلاس در کنار امکاناتی ‌نظیر تماس صوتی، پخش فیلم و موسیقی همزمان با شروع دانلود، امکان جستجوی سراسری در چت‌ها، امکان پین کردن پیام این شبکه اجتماعی را به یک پیام‌رسان خاص و پیشرفته تبدیل کرده است

شاید بتوان گفت از مهم‌ترین پیشرفت‌های سروش پلاس تبدیل شدن به یکی از بهترین نرم افزار تماس تصویری ایرانی باشد. کیفیت صدا و تصویر بالا، امنیت و رابط کاربری آسان، از ویژگی‌های تماس تصویری سروش پلاس است همچنین تماس صوتی در سروش پلاس تقریبا رایگان است.

بله، پیام رسان داخلی با قابلیت تماس صوتی

بله، پیام رسان داخلی با قابلیت تماس صوتی و تصویری

تماس تصویری با پیام رسان داخلی بله امکان پذیر است و این پیام رسان داخلی با قابلیت تماس صوتی یک شبکه اجتماعی مالی متعلق به بانک ملی ایران است.

بله همزمان امکان چت و پرداخت را برای کاربران فراهم کرده است. همانطور که گفته شد این پیام رسان ایرانی با قابلیت تماس صوتی عرضه شده و امکان ساخت کانال‌ خصوصی و عمومی برای اطلاع‌رسانی و تولید محتوا، فروشگاه و کسب‌وکار در آن وجود دارد.

گپ، یک پیام رسان ایرانی با قابلیت تماس صوتی و تصویری

گپ، یک پیام رسان ایرانی با قابلیت تماس صوتی و تصویری

گپ را می‌توان یکی از بهترین نرم افزار تماس تصویری ایرانی دانست که امکاناتی نظیر ارتباطات با دوستان ، بازی و سرگرمی ، آموزش ، اطلاعات و اخبار را در خود جای داده است.

گپ تمامی امکانات ارتباطی از جمله چت دو نفره، گروه، کانال، بات و تماس صوتی و تصویری را در اختیار کاربران قرار داده است و تماس تصویری با پیام رسان داخلی گپ به صورت End to End رمزنگاری و برقرار می‌شود. همچنین گپ یک پیام رسان داخلی با قابلیت تماس صوتی محسوب می‌شود.

اپلیکیشن پیام رسان داخلی آیگپ با قابلیت تماس صوتی

اپلیکیشن پیام رسان داخلی آیگپ با قابلیت تماس صوتی

آیگپ یک پیام رسان ایرانی با قابلیت تماس صوتی و تصویری است. با استفاده از این اپلیکیشن می توان تمام خدمات مورد نیاز روزانه خود را با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان دریافت کنرد.

آیگپ یکی از بهترین نرم افزار تماس تصویری ایرانی است که امکان چت با دوستان و ارسال فایل‌های حجیم تا 5 گیگابایت بصورت نامحدود و پرداخت قبوض را برای کاربران فراهم کرده است.

چتزی، جدیدترین پیام رسان ایرانی برای تماس

چتزی، جدیدترین پیام رسان ایرانی برای تماس

تماس تصویری با پیام رسان داخلی چتزی رایگان بوده و امکان چت با دوستان به صورت کاملاً ناشناس و امن نیز فراهم است. چتزی یک پیام رسان داخلی با قابلیت تماس تصویری و صوتی محسوب می‌شود.

پیام رسان چتزی دارای گروه‌های زیادی بوده که در زمینه‌های مختلف فعالیت دارند و کاربران می‌توانند در این گروه‌ها و در محیطی امن با خیال آسوده عضو شده و از امکانات آن بهره ببرند.

نرم افزار پیام رسان ایرانی نوا با اینترنت رایگان در تماس صوتی و تصویری

نرم افزار پیام رسان ایرانی نوا با اینترنت رایگان در تماس صوتی و تصویری

شبکه اجتماعی نوا یک پیام رسان داخلی با قابلیت تماس صوتی است که سهولت ارسال پیام‌های متنی، صوتی و تصویری و انواع فایل، ساخت گروه، تماس صوتی و تصویری با کیفیت را برای کاربران فراهم می‌کند.

نوا یک پیام رسان ایرانی با قابلیت تماس صوتی و تصویری بوده که امکان برقراری تماس صوتی گروهی را برای کاربران فراهم می‌آورد. همچنین کیف پول نوا و کانال‌های تخصصی با امکان ارتباط صوتی و تصویری با مدرسین و مشاورین حوزه‌های مختلف کاربران را از مراجعه حضوری و پرداخت نقدی برای دریافت خدمات بی نیاز می‌سازد.

جمع‌بندی و پاسخ به سوالات پرتکرار

در این مطلب سعی شد بهترین نرم افزار تماس تصویری ایرانی در کنار چند پیام رسان ایرانی با قابلیت تماس صوتی معرفی شود. البته تیم توسعه این اپلیکیشن‌ها هر روز بیشتر از دیروز سعی در ارتقا پلتفرم‌ها داشته و در آینده لیست پیام رسان های ایرانی برای تماس صوتی و تصویری گسترده‌تر خواهد شد.

کدام پیام رسان داخلی تماس تصویری دارد؟

در جواب این سوال که با کدام پیام رسان داخلی میشه تماس تصویری گرفت باید گفت همانطور که در این مطلب اشاره گردید پیام رسان هایی مانند نوا، چتزی، آی گپ، گپ، سروش پلاس و روبیکا جز معدود اپلیکیشن پیام رسان داخلی با قابلیت تماس صوتی و تصویری هستند.

بهترین نرم افزار ایرانی برای تماس تصویری کدام است؟

شاید بهترین نرم‌افزار‌ها برای تماس تصویری با پیام رسان های داخلی را بتوان گپ، روبیکا و سروش پلاس دانست.