منو

بلومبرگ: ایرپاد ۳ امسال و ایرپاد پرو ۲ سال ۲۰۲۲ از راه می‌رسد

اپل خودش را برای معرفی نسل جدید ایرپادها آماده می‌کند. حالا گزارش جدید بلومبرگ از معرفی نسل جدید ایرپاد با طراحی مشابه ایرپاد پرو در سال جاری میلادی و رونمایی از ایرپاد پرو ۲ در سال ۲۰۲۲ خبر می‌دهد.

«مارک گرومن» در گزارش اخیرش و در راستای شایعات و گزارش‌ها گذشته گفته کوپرتینویی‌ها در ادامه سال جاری میلادی از نسل جدید ایرپاد رونمایی خواهند کرد. به نظر می‌رسد مدل جدید این ایرباد بی‌سیم با کیس بازطراحی شده و همچنین ساقه‌های کوتاه‌تر از راه می‌رسد تا طراحی شبیه به ایرپاد پرو پیدا کند.

در کنار این محصول، اپل باید از نسل جدید ایرباد بی‌سیم قدرتمندش هم رونمایی کند که ظاهرا کوپرتینویی‌ها چنین کاری را برای سال ۲۰۲۲ درنظر گرفته‌اند. به نظر می‌رسد ایرپاد پرو ۲ از سنسورهای حرکتی ارتقایافته بهره می‌برد و همچنین روی ردیابی ورزش تمرکز می‌کند:

«ایرپاد پرو جدید سال آینده از راه می‌رسد که اولین تغییر این محصول از اکتبر ۲۰۱۹ خواهد بود. این دستگاه از سنسورهای حرکتی ارتقایافته با تمرکز روی ردیابی فعالیت‌های ورزشی بهره می‌برد.»

ظاهرا کوپرتینویی‌ها یک طراحی کوچکتر را برای ایرپاد پرو جدید امتحان کرده‌اند که ساقه‌ای ندارد. احتمالا این سبک طراحی ابتدا با هدفون جدید استودیو بادز بیتس از راه می‌رسد. انتظار می‌رود این ایرباد بی‌سیم در ماه آینده میلادی و احتمالا در کنفرانس WWDC 2021 معرفی شود.

طبق گزارش‌ها، اپل به دنبال معرفی ایرپاد پرو ۲ در سال جاری میلادی بود که حالا به گفته گرومن، کوپرتینویی‌ها می‌خواهند سال آینده از آن رونمایی کنند. در حال حاضر نمی‌دانیم چرا اپل دست به چنین کاری می‌زند و بنابر چه دلایلی تاریخ معرفی این ایرباد به تعویق افتاده است.

نسل جدید ایرپاد پرو در کنار طراحی جدید، از قابلیت‌های بیشتری بهره می‌برد و کیفیت بهتری هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد. انتظار می‌رود کیفیت حذف نویز در این هدفون بهبود پیدا کند. با وجود چنین پیشرفت‌هایی، احتمالا قیمتش با نسل کنونی یکسان خواهد بود.