منو

اولین تصاویر گلکسی واچ اکتیو ۴ طراحی متفاوت آن را نشان می‌دهد

انتظار می‌رود سامسونگ به زودی از گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ اکتیو ۴ رونمایی کند و اکنون اولین رندرهای مدل اکتیو با طراحی متفاوت منتشر شده است.

طبق رندرهای ارائه شده از سوی OnLeaks و GizNext، احتمال آن می‌رود که گلکسی واچ اکتیو ۴ با طراحی متفاوتی از راه برسد. حتی کلیدهای کناری ساعت هوشمند نیز طراحی مستطیل شکل خواهند داشت و ظاهرا سامسونگ در طراحی نسل جدید گلکسی واچ قصد دارد به باریک‌ بودن حاشیه اطراف نمایشگر توجه نشان دهد.

به صورت کلی گلکسی واچ اکتیو ۴ طراحی دو دکمه‌ای مدل قبلی خود را حفظ کرده است، اما دکمه‌‌های «بازگشت» و «خانه» اکنون اندازه و شکل یکسانی دارند. منبعی که تصاویر را به اشتراک گذاشته همچنین می‌گوید قاب ساعت از جنس آلومینیوم خواهد بود و در دو اندازه ۴۰ و ۴۴ میلی متری و ترکیب رنگ مشکی، نقره‌ای، سبز و طلائی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. تغییر اندازه ساعت‌‌ها به این معناست که علاوه بر اندازه نمایشگر متفاوت با ظرفیت‌های باتری متفاوتی نیز مواجه خواهیم شد. هر چند به صورت رسمی تایید نشده است اما شنیده می‌شود که نسخه LTE نیز در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که قاب آن به احتمال زیاد از فولاد ضد زنگ خواهد بود.

در این رندرها با ساعت‌های مدل اکتیو روبرو هستیم، بنابراین هیچ حاشیه چرخشی وجود ندارد و توجه داشته باشید که گلس نمایشگر نیز طراحی تخت دارد. ظاهرا طراحی بندهای نسل بعدی گلگسی واچ نیز متفاوت خواهند بود و کره‌ای‌ها ساعت‌های هوشمند جدید را با بندهای متفاوتی در دسترس کاربران قرار خواهند داد.

طبق این رندرها، نمایشگر تخت و حاشیه‌های باریک ساعت هوشمند آینده سامسونگ با چیزی که Ice Universe در گذشته ادعا کرده بود، مطابقت دارد. این منبع آگاه، همچنین در حساب توییتر خود با انتشار پستی ادعا کرده بود که محصول پوشیدنی جدید سامسونگ از چیپ ۵ نانومتری و سیستم عامل تایزن بهره می‌برد. در آخر باید عنوان کرد که این رندرها فقط برای تصویرسازی ارائه شده‌اند و جزئیات مربوط به آن ممکن است کاملا دقیق نباشد.

انتظار می‌رود سامسونگ گلکسی واچ ۴ و نسخه اکتیو این دستگاه را اواخر این ماه در کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۱ معرفی کند. البته سامسونگ در این مراسم حضور ندارد اما رویداد مجازی آن‌ها در تاریخ ۷ تیر ماه برگزار می‌شود.