منو

با این ۶ سایت نام کاربری و نمایشی منحصر به‌فرد برای شبکه‌های اجتماعی بسازید

اکثر افراد به دنبال نام کاربری و نمایشی متفاوت و جذاب برای حساب‌هایشان در شبکه‌های اجتماعی یا دیگر فضاهای آنلاین هستند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، می‌توانید به سراغ وب‌سایت‌های تولیدکننده نام نمایشی و کاربری بروید و اسم مورد علاقه‌تان را پیدا کنید.

نام نمایشی می‌تواند نشان‌دهنده شخصیت شما باشد. نام نمایشی که انتخاب می‌کنید می‌تواند منحصر به فرد و طولانی باشد و اطلاعاتی از شما مانند علایق‌تان را به نمایش بگذارد. به همین دلیل برخی کاربران در انتخاب چنین نامی با مشکل مواجه می‌شوند، با این حال چنین کاری دشوار نیست.

شما می‌توانید برای انتخاب نام نمایشی خود به سراغ وب‌سایت‌های تولیدکننده یا مولد نام بروید و از میان نام‌هایی که آن‌ها می‌سازند، یکی را انتخاب کنید. در ادامه این مقاله می‌خواهیم ۶ وب‌سایت تولیدکننده نام نمایشی و کاربری را به شما معرفی کنیم، تا پایان همراه دیجیاتو باشید.

۱. SpinXO

SpinXO یکی از بهترین سایت‌های تولیدکننده نام نمایشی به حساب می‌آید. در این سایت دسته‌بندی‌های مختلفی از اینستاگرام گرفته تا یوتیوب به چشم می‌خورند. بنابراین اگر به دنبال انتخاب نام برای حسابتان هستید، SpinXO شما را راهنمایی می‌کند. علاوه بر این، با استفاده از این ابزار می‌توانید نام مدنظرتان را مطابق خصوصیاتی که دارید، شخصی‌سازی کنید.

اول از همه باید کمی اطلاعات از خودتان وارد این سایت کنید تا بتواند پیشنهادات مناسبی را در اختیارتان قرار دهد. در صفحه اصلی این سایت، در زیر بخش Username Generator شروع به تایپ در باکس مربوط به نام یا نام مستعار خود کنید. در ادامه باکس‌های دیگری هم برای وارد کردن اطلاعات شخصی‌تر وجود دارد:

  • چیزی که به آن علاقه دارید
  • سرگرمی‌هایتان
  • کلمات مهم
  • اعداد
  • حروف

حتما نیازی نیست که تمام این باکس‌ها را پر کنید، اما با اینکار SpinXO بهتر می‌تواند به شما نام نمایشی پیشنهاد کند. در حقیقت نام‌های پیشنهادی بیشتر نشان‌دهنده شخصیت شما خواهد بود.

پس از وارد کردن اطلاعات، تنها کافیست روی دکمه !Spin کلیک کنید. حالا این وب‌سایت تعدادی از نام‌های نمایشی منحصر به فرد را برایتان لیست می‌کند. می‌توانید یکی از نام‌های این لیست را انتخاب کنید یا دوباره با تغییرات اطلاعات در بخش‌های بالا، به لیست جدیدی دست یابید. می‌توانید چنین فرایندی را تا زمانی که به نام موردنظرتان دست یابید، ادامه دهید.

۲. Generator Land

عملکرد این وب‌سایت بسیار ساده است و اصلا نیازی به وارد کردن اطلاعات ندارید. تنها کافیست روی دکمه «Get a Screen Name» کلیک کنید تا یک نام برایتان به نمایش گذاشته شود. اگر نام نمایش داده شده را دوست نداشتید، دوباره روی این دکمه کلیک کنید. اینکار را تا جایی ادامه دهید تا یک نام مناسب البته از دید شما، تولید شود.

۳. Name Generator

این وب‌سایت در مقایسه با ابزارهای دیگر، آزادی عمل بیشتری در اختیارتان قرار می‌دهد. برخلاف سایر تولیدکنندگان نام نمایشی، می‌توانید برخی ویژگی‌هایش را مشخص کنید. در این وب‌سایت می‌توانید یک پسوند و پیشوند برای نام نمایشی موردنظرتان بنویسید. بنابراین آغاز و پایان این نام را خودتان مشخص می‌کنید و تولید میانه آن برعهده Name Generator خواهد بود.

پس از وارد کردن پیشوند و پسوند، روی دکمه Generate Screen Names کلیک کنید تا یک نام ساخته شود. هر دفعه که روی این دکمه کلیک می‌کنید، یک نام جدید ساخته می‌شود که البته به لیستی زیر آن منتقل می‌شود.

لیست زیر این دکمه شامل دو ستون است که یکی از آن‌ها نام‌های ساخته شده را نشان می‌دهد و دیگری، ستونی برای انتخاب نمونه‌های مورد علاقه‌تان است. برای افزودن نام به ستون دوم، تنها کافیست روی نام‌های ساخته شده کلیک کنید. با اینکار، به لیستی از نام‌هایی که بنظرتان جذاب هستند، دست خواهید یافت.

۴. Online Name Generator

این وب‌سایت ایده‌های مختلفی را در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها برای ساخت نام نمایشی موردنظرتان استفاده کنید. این ایده‌ها متنوع هستند، از نام‌های فانتزی گرفته تا ابرقهرمان‌ها. حتی درون آن می‌توانید برای کسب‌وکارتان هم یک اسم بسازید.

هر دسته، شامل چندین گزینه می‌شود که می‌توانند برایتان نام‌های منحصر به فرد تولید کنند. دسته موردنظرتان را انتخاب کرده و در صفحه مربوط به آن، روی دکمه «Generate Nickname» کلیک کنید. با همین کار، یک نام ساخته می‌شود و نیازی به وارد کردن اطلاعات اضافه نیست. هر اسمی که تولید می‌شود، به لیستی در سمت چپ آن انتقال می‌یابد تا به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

 ۵. Cool Screen Name Generator

این ابزار یکی از چندین تولیدکننده نام نمایشی است که می‌توانید در وب‌سایت Namegeneratorfun پیدا کنید. این وب‌سایت همچنین ابزار کارآمدی برای ساخت نام نمایشی مناسب جهت استفاده در پلتفرم‌های اجتماعی مانند یوتیوب، اینستاگرام و توییتر است.

این وب‌سایت رابط کاربری ساده‌ای دارد و نیازی به وارد کردن اطلاعات خاصی درون آن نیست. برای استفاده از Cool Screen Name تنها کافیست حداقل و حداکثر طول نام نمایشی را انتخاب کرده و جنسیت خود را هم مشخص کنید. در ادامه روی گزینه Generate کلیک کنید تا لیستی از نام‌های تولیدی در اختیارتان قرار بگیرد.

۶. Jimpix Username Generator

به سراغ آخرین وب‌سایت تولیدکننده نام نمایشی و کاربری این مقاله می‌رویم. این ابزار هم مانند سایت‌های بالا، نام کاربری یا نام نمایشی برایتان می‌سازد و البته گزینه‌های زیادی هم برای چنین کاری دارد.

برای ساخت یک نام کاربری، روی منوی کشویی Random Category کلیک کنید. دسته موردنظرتان را انتخاب کرده و در ادامه روی گزینه !Go کلیک کنید. حالا صفحه جدیدی باز می‌شود که لیستی از نام‌های نمایشی تولیدی را نشان می‌دهد. البته گزینه‌های بیشتری را هم در اختیارتان قرار می‌دهد تا نام‌ها را بیشتر شخصی‌سازی کنید.

اگر در لیست نام‌های تولیدی، گزینه‌ای مورد علاقه‌تان بود، روی آن کلیک کنید تا Jimpix  در دسترس بودن آن در شبکه‌های اجتماعی را بررسی کند. روی هر پلتفرمی که کلیک کنید، به صفحه مربوط به آن می‌روید تا آزاد بودن آن را متوجه شوید.

اگر نام کاربری موردنظرتان هم اکنون توسط فرد دیگری در حال استفاده باشد، Jimpix لیستی از نام‌های جایگزین را در اختیارتان قرار می‌دهد. از همین لیست می‌توانید ایده بگیرید و به یک ترکیب متفاوت دست پیدا کنید.

تولیدکننده نام نمایشی برای شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی بخش بزرگی از زندگی روزانه ما را تشکیل می‌دهند، بنابراین برای اکثرمان اهمیت بالایی دارند و می‌خواهیم نشان‌دهنده شخصیت‌مان باشند. بنابراین به سراغ نام کاربری یا نام نمایشی منحصر به فرد و خاص می‌رویم. برای چنین کاری می‌توانید از وب‌سایت‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم، استفاده کنید تا کارتان راحت‌تر شود.