منو

«تل ماسه ۲» صحنه‌های اکشن بیشتری دارد

کارگردان فیلم «تل ماسه» اعلام کرده است که صحنه‌های اکشن نسخه دوم این فیلم بسیار بیشتر از نسخه اول آن است.

دنیس ویلنوو، کارگردان فیلم تازه اکران شده «تل ماسه» می‌گوید «تل ماسه ۲» صحنه‌های اکشن بیشتری نسبت به فیلم اول دارد. وقتی برای اولین بار اعلام شد که ویلنوو اقتباسی از رمان علمی-تخیلی فرانک هربرت را کارگردانی می‌کند، طرفداران آن می‌خواستند بدانند که او چگونه داستان حماسی را زنده می‌کند. تصمیم گرفته شد که بهترین راه برای بیان داستان این است که کتاب اول را به دو قسمت تقسیم کرد، حتی اگر برادران وارنر به طور رسمی ساخت «تل ماسه ۲» را تأیید نکرده بانشد.

تماشاگران در سراسر جهان در حال حاضر اولین قسمت را با ورود «تل ماسه» به سینما‌ها و پلتفرم اچ‌بی‌او مکس تماشا می‌کنند و واکنش‌ها کاملاً مثبت بوده است.

از همان ابتدا، انتظارات از این فیلم با انتخاب بازیگری همچون تیموتی شالامی در نقش پاول آتریدز بالا بود. در این فیلم بازیگرانی از جمله اسکار آیزاک و ربکا فرگوسن در نقش والدین پاول، زندیا در نقش دختری از رویا‌های پاول با نام چانی و جیسون موموآ در نقش دوست و استاد پاول با نام دانکن آیداهو نقش‌آفرینی می‌کنند.

تمجید‌های منتقدان از این فیلم و همچنین عملکرد قدرتمند آن در باکس‌آفیس و شبکه‌های خانگی باعث شده است که همه انتظار «تل ماسه ۲» را بکشند و انتظار عملکردی قوی‌تر از آن داشته باشند و ویلنوو، کارگردان این فیلم چنین وعده‌ای را به مخاطبان داده و اعلام کرده است که سری دوم فیلم، با سری اول آن تفاوت‌های اساسی خواهد داشت.

ویلنوو در طول مصاحبه با فاندانگو در مورد این که ساخت «تل ماسه ۲» در صورت وقوع چگونه خواهد بود، صحبت کرد و به گفته وی، «تل ماسه ۲» صحنه‌های اکشن بیشتر و دیالوگ‌های کمتری خواهد داشت.

از آن جا که ویلنوو تصمیم گرفت داستان «تل ماسه» را به دو فیلم تقسیم کند، جای تعجب نیست که فیلم اول بیشتر، از نظر نمایشگری سنگین بوده و زمان زیادی را صرف راه‌اندازی جهانی جدید کرده است. با این حال، به احتمال زیاد تعداد زیادی از تماشاگران فیلم یا کسانی که فیلم را از طریق شبکه خانگی تماشا می‌کنند، وجود دارند که با حجم نسبتا کمی از صحنه‌های اکشن شگفت‌زده خواهند شد. «تل ماسه» شامل چند سکانس اکشن متفاوت و مبارزه با شمشیر است، اما بخش عمده‌ای از این فیلم بر اساس نحوه تصمیم‌گیری ویلنوو برای تقسیم داستان در «تل ماسه ۲» انجام می‌شود.