منو

آتیلا پسیانی: به انتخاب‌هایم اهانت نمی‌کنم

آتیلا پسیانی درباره اظهاراتش نسبت به سریال‌های صدا و سیما توضیح داد.

بعد از جنجال‌های صحبت‌های اخبر آتیلا پسیانی در برنامه کافه آوارات این بازیگر درباره اظهاراتش توضیح داد. پسیانی در این برنامه گفته بود:«۱۷ سال است تلویزیون نمی‌بینم و فقط فوتبال‌ها را می‌بینم و سریال‌هایی که خودم بازی می‌کنم هم نمی‌بینیم و متاسفانه سریال‌ها افت کرده‌اند»

این بازیگر اما ساعاتی قبل در توضیح این صحبت‌ها نوشت:«چند روز پیش پس از پخش برنامه آپارات آقای جیرانی برای بعضی این شبهه پیش آمد که من به مجموعه های تلویزیونی اهانت کردم که اصلا چنین چیزی نیست.
اهانت یعنی ناسزا گفتن و کوچک کردن و بد و بیراه گفتن به شخص یا اقوامش که من چنین کاری نکردم ، نمیکنم و نخواهم کرد.

این که هر یک از ما چیزی را دوست بداریم یا نداریم یا نقدی بر آن داشته باشیم توهین کردن نیست. فراموش نمیکنم و فراموش نکنیم که من با بازی در محله برو بیا برای اولین بار دیده شدم و تا به امروز مورد لطف بی پایان تماشاگران عزیز بودم اما چرا تماشاگر دائمی سریال های تلویزیونی نیستم ؟
١- سریالهایی را که به عمرم دنبال کردم اعم از ایرانی و غیر ایرانی بسیار کم بوده و اصولاً تماشای فیلم یا تئاتر در یک نوبت برایم راحت تر است
٢- در زمان تصویربرداری سریالهایی که در آن بازی میکنم ( که بعضی از آنها را عاشقانه دوست دارم ) بعد از تمام شدن هر بخش آن را با همکارانم بازبینی میکنیم یعنی این که من سریالهایم را میبینم . و چون تدوین را میشناسم پشت هم قرار گرفتن این بخش ها را هم پیشاپیش میدانم .
من به انتخابهای خودم در حرفه ام اهانت نمیکنم . اتفاقا به دلیل احترامی که برای حرفه ام قائل هستم تصور میکنم که اگر تنوع بیشتری وارد سریالها شود همه احساس رضایت بیشتری میکنند .
من با تئاتر ، سینما، و تلویزیون زندگی کردم و به خود میبالم که کمتر کار غیر قابل دفاعی داشتم .
در پایان اگر یک دقیقه از گفتگوی یک ساعته من با اقای جیرانی باعث رنجش دوستان عزیزم و تماشاگران گرامی که سرمایه من هستند شده است، از صمیم قلب پوزش میطلبم»