منو

احسان علیخانی: اجازه اجرایم در «جوکر» صادر نشد

احسان علیخانی: پیمان قاسم‌خانی گفت این طرح برنده است.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینمادیلی، احسان علیخانی برای اولین بار اعلام کرد که قرار بوده خودش مجری «جوکر» باشد اما اجازه‌اش(احتمالا از سوی صدا و سیما) صادر نشده.

احسان علیخانی که کارگردانی برنامه «جوکر» را بر عهده دارد در اولین توضیحاتش درباره ساخت این برنامه گفت:«خیلی‌ها مخالف بودند که من و گروهم «جوکر» را کار کنیم. خیلی از رفقایم می‌گفتند کار زمین می‌خورد و حتی یک جاهایی به خود من برای میزبان به جای سیامک انصاری فکر می کردیم. اما مشکلاتی پیش آمد که نشد یا اجازه اش صادر نشد. اما راضی ام. چون سیامک انصاری خیلی به اندازه و حرفه ایی و بلد و این کاره است.

سیامک انصاری در ابتدا خیلی نگران بود و ضبط آزمایشی‌مان هم خیلی مطلوب نبود. اما در تدوین کار درآمد. یک جاهایی از «جوکر» اینقدر خندیدم احساس می‌کنم گلویم خراش برداشته. جاهایی از «جوکر» که هنوز پخش نشده قول می‌دهم از عمق وجودتان بخندید که این آرزوی همه ماست. بعد این چهار قسمت مردم را در خیابان می بینم و می‌گویند خدا پدر مادرت را بیامرزد در این مشکلات اقتصادی و وسط این همه اخبار بد یک چیزی می‌بینیم می‌خندیم. این جمله ها برایم قیمت ندارد.

من صادقانه اینقدر پیش بینی مثبت از برنامه نداشتم. من معروف به بداخلاقی با بچه ها و وسواس و .. هستم اما بچه ها از من امیدوارتر بودند. آن روزها وقتی طرح را برای پیمان قاسم خانی توضیح دادم خیلی خوشش آمد و گفت این طرح برنده است.

شرکت کننده فصل های بعدی «جوکر» نخواهم بود. کار من نیست که شرکت کننده «جوکر» باشم. من دارم به عنوان کارگردان لذت بیننده بودن را می‌برم و وقتی آن را تجربه کنی حاضر نیستی در چنین شرایطی گیر کنی.»