منو

«تک تیرانداز» رایگان پخش می‌شود

تلوبیون پلاس از روز پنجشنبه ۲۳ دی میزبان اکران آنلاین و رایگان فیلم سینمایی «تک تیرانداز» ساخته علی غفاری است.

به نقل از روابط عمومی تلوبیون، فیلم‌سینمایی «تک تیرانداز» ساخته علی غفاری با بازی کامبیز دیرباز از روز پنجشنبه ۲۳ دی به صورت آنلاین و رایگان در تلوبیون پلاس اکران می‌شود.

این فیلم‌سینمایی نخستین بار در جشنواره سی و نهم فیلم فجر به نمایش درآمد و موفق به نامزدیِ ۵ سیمرغ بلورین جشنواره شد و در نهایت سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های ویژه میدانی و همچنین سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه ملی را کسب کند.

«تک تیرانداز» درباره زندگی شهید عبدالرسول زرین، تک‌تیرانداز ایرانی است که در سال‌های دفاع مقدس، غوغا به پا کرد. در خلاصه داستان این فیلم آمده: «تمام عراقی‌ها دنبال او هستند تا او را از پا دربیاورند. سرهنگ راشد خمیس داوطلب می‌شود تا او را از پا دربیاورد ….»

تلوبیون پلاس میزبان اکران آنلاین و رایگان فیلم سینمایی «تک تیرانداز» است که تا پیش از این به صورت سراسری در سینماها، اکران شده است. مخاطبان از روز پنج‌شنبه می‌توانند با مراجعه به تلوبیون، به صورت رایگان و با اینترنت نیم‌بها، این فیلم سینمایی را تماشا کنند.

همچنین طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده؛ این سرویس بزودی میزبان اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی دیگری از جمله «درخت گردو»، «یدو» و «منصور» خواهد بود و آثار روز سینمای ایران، به صورت رایگان در این پلتفرم اکران خواهند شد.