منو

دبیر جشنواره فیلم فجر کرونا گرفت

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت: متاسفانه با بروز علائمی مشابه سرماخوردگی در دبیر جشنواره فیلم فجر مواجه شدیم و همزمان قرار بود نشست رسانه‌ای جشنواره را این هفته برگزار کنیم، اما با انجام تست متوجه شدیم که دبیر جشنواره به کرونا مبتلا شده و باید در برنامه ریزی‌ها کمی تغییر ایجاد کنیم.

یزدان عشیری گفت: متاسفانه با بروز علائمی مشابه سرماخوردگی در دبیر جشنواره فیلم فجر مواجه شدیم و همزمان قرار بود نشست رسانه‌ای جشنواره را این هفته برگزار کنیم، اما با انجام تست متوجه شدیم که دبیر جشنواره به کرونا مبتلا شده و باید در برنامه ریزی‌ها کمی تغییر ایجاد کنیم.

وی در همین راستا ادامه داد: کارها در دبیرخانه جشنواره در حال انجام است و به شکل مجازی کلیه هماهنگی‌ها را با دبیر جشنواره خواهیم داشت. نشست اهالی رسانه بدون شک برگزار می‌شود و ما در حال تصمیم‌گیری برای برگزاری مجازی این نشست هستیم.

عشیری تصریح کرد: در حال برنامه ریزی‌ هستیم که اگر در ایام جشنواره با اوج گیری‌ کرونا مواجه شدیم جشنواره را بر اساس پروتکل‌های بهداشتی مد نظر وزارت بهداشت برگزار کنیم و از طرفی ممکن با محدودیت اهالی رسانه در سالن رسانه ‌ها مواجه شویم که از همین حالا خواستاریم تا رسانه ها با ما در این زمینه همکاری لازم را به عمل بیاورند.
.
وی درباره سینماهای مردمی خاطرنشان کرد: ما از قبل طبق جلساتی که با وزارت بهداشت داشتیم پیش‌بینی کرده بودیم که با موج جدید کرونا مواجه شویم به همین خاطر ظرفیت سینماهای مردمی را از همان ابتدا هفتاد درصد تعریف کردیم که در این شرایط با تغییرات مواجه نشویم.