منو

طبیعی است که همه آثار را نپسندند!

اختتامیه جشنواره فیلم فجر جمعه ۲۲ بهمن در برج میلاد برگزار می‌شود.

نقاش زاده دبیر جشنواره فیلم فجر در نشست خبری اش که در برج میلاد برگزار شد، گفت: اختتامیه جشنواره فیلم فجر ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه ۲۲ بهمن در برج میلاد برگزار می‌شود.

امسال ۲۲ فیلم در بخش سودای سیمرغ جشنواره فجر رقابت می‌کنند.

به گفته نقاش زاده، فروش بلیت جشنواره نسبت به سال گذشته ۱۲۰ درصد افزایش پیدا کرده؛ سال گذشته ۹۴ هزار مورد و امسال تا این لحظه ۲۱۴ هزار بلیت به فروش رسیده است.

طبیعی است که همه آثار را نپسندند

تاکنون شش روز از آغاز اکران فیلم‌های جشنواره برای اهالی رسانه می‌گذرد؛ و خیلی از منتقدان و رسانه‌ها نسبت به کیفیت ضعیف آثار انتخاب شده گلایه دارند.

نقاش زاده در این باره گفت: برای هیات انتخاب حضور آثار مختلف با تنوع ژانر‌های متفاوت مطرح بود؛ وقتی ۶۰ فیلم به هیات انتخاب ارائه می‌شود، لاجرم ۳۸ فیلم از جشنواره بیرون می‌مانند. طبیعی است که همه آثار را نپسندند. بعضی از آثار مورد توجه هیات انتخاب قرار گرفتند، اما موفق به اخذ پروانه نمایش نشدند.

نقاش زاده همچنین درباره شایبه حضور برخی آثار با رای و نظر پس مذاکرات او گفت: کسر شان می‌دانم که فیلم‌هایی که در زمان مدیریت من ساخته شده را با مذاکره و گفت و گو وارد جشنواره کنم. این‌گونه نیست که، چون موسسه‌ای در فیلمی سرمایه‌گذاری کرده است فیلم آن موسسه حتما باید در جشنواره حضور پیدا کند.