منو

خبرهایی از سریال ماه رمضان تلویزیون

احمد معظمی بخش هایی از سریال اپیزودیک “مسافران شهر” که ویژه ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ است را کارگردانی می کند.

این سریال اپیزودیک ویژه ماه مبارک رمضان امسال است که برای پخش از شبکه پنج سیما در حال تولید است.

این سریال که در ژانر ملودرام اجتماعی به معضلات روز جامعه می پردازد، نگاهی ویژه به رزمندگان دوران ۸ سال دفاع مقدس و ایثارگران دارد.

سریال “مسافران شهر” به صورت اپیزودیک طراحی شده است و هر اپیزود حول یک شخصیت اصلی و با داستانی متفاوت در چند قسمت طراحی شده که با یک خط داستانی مشترک، همه اپیزودها را به هم مرتبط کرده است. دانلود سریال

تهیه کننده “مسافران شهر” پرویز امیری است و کارگردانی سه اپیزود از آن را سیروس حسن پور برعهده دارد و به تازگی احمد معظمی نیز کارگردانی یک اپیزود هفت قسمتی از این سریال را آغاز کرده است.

از بازیگران “مسافران شهر” می‌توان به حبیب دهقان نسب، اسماعیل محرابی، ویدا جوان، آشا محرابی، شهرام قائدی، پوراندخت مهیمن، فریبا کوثری، شهرزاد کمال زاده و نسرین نکیسا اشاره کرد. همچنین قرار است بازیگران پیشکسوت دیگری به این مجموعه اضافه شوند.

دیگر عوامل این سریال عبارتند از: مجری طرح علی عبدی دهسرخ، مدیر تولید هاشم علی‌اکبری، برنامه ریزان فروزان جلالی و فرزاد رحمانی، دستیاران کارگردان حبیب قلی‌زاده و محمد بدرلو، منشی های صحنه بیتا ارسطویی و مریم بابایی، مدیران تصویربرداری احمد گودرزی و علیرضا وداد تقوی، طراحان صحنه کیوان ذوالفقاری و افسانه صمدزاده، طراح گریم میثم قره‌گوزلو، صدابرداران سیروس عابدینی و حمیدرضا یارندپور، مشاور رسانه ای نسیم اسدپور. دانلود سریال

به گزارش ایسنا، سریال “مسافران شهر” از ابتدای ماه مبارک رمضان، هر شب ساعت ۲۰ از شبکه پنجم سیما پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۲۳ خواهد بود.