منو

«خوشنام» در مشهد به پایان می‌رسد

سریال «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف زاده، در ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه یک می‌رود.

به نقل از روابط عمومی شبکه یک، سریال طنز «خوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف زاده و به تهیه کنندگی احمد زالی و به نویسندگی محسن کیایی و علی کوچکی و بازنویسی فهیمه سلیمانی روایت جذاب و داستان‌های شیرینی دارد.

در خلاصه داستان این سریال گفته شده است: «از مکافات عمل غافل مشو، گندم از گندم بروید جو ز جو.»

در سریال «خوشنام» هومن حاجی عبداللهی ایفاگر نقش «شهرام» کاراکتر اصلی سریال و حمید لولایی هم در نقشی متفاوت ایفاگر نقش «اوسا شفیع» پدر «شهرام» و شهره لرستانی در نقش «پروین» مادر «شهرام» است.

فریده سپاه منصور نیز در نقش «مهربان» مادربزرگ «شهرام» بازی می‌کند و سحر ولد بیگی و نیلوفر رجایی فر هم به عنوان خاله‌های «شهرام» در این سریال هستند. دانلود سریال

سایر بازیگران مجموعه «خوشنام» عبارتند از عباس جمشیدی فر، امیر کربلایی زاده، امیر غفارمنش، سیاوش چراغی پور، مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، محمدرضا داوود نژاد، فاطمه شکری، کریم قربانی، رضا فیاضی، شیوا خنیاگر، الهه جعفری، سیامک ادیب، سلمان خطی، فرزاد حاتمیان، سیدرضا حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا، پروین ملکی، دلارام ترکی، محسن گودرزی و مجید اکبری و با حضور رابعه مدنی، خسرو احمدی، اکبر سنگی.

احمد زالی تهیه کننده این سریال درباره آخرین خبرهای تولید «خوشنام» اظهار توضیح داد: مشغول ضبط سکانس‌های باقی مانده هر قسمت برای جمع بندی اپیزودها هستیم. در خیابانی حوالی تالار وحدت و در یک رستوران از «مرشد اکبر» با بازی داود حیدری رونمایی خواهیم کرد و پس از ضبط چند سکانس باقی مانده از هر قسمت دوباره راهی باشگاه سوارکاری خواهیم شد. دانلود سریال

وی ادامه داد: همزمان تدوین، صداگذاری و مراحل فنی کار در حال انجام است و باتوجه به برنامه ریزی انجام شده، به امید خدا بدون هیچ مشکلی سریال «خوشنام» روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت.

احمد زالی در پایان تاکید کرد: برای ضبط سکانس‌های پایانی سریال «خوشنام» گروه راهی مشهد خواهد شد تا پایان سریال را در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) تصویربرداری کنیم.

سریال «خوشنام» به تهیه کنندگی احمد زالی، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت، شب‌های ماه رمضان ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن خواهد رفت و ساعت ۸:۳۰ و ۱۵ روز بعد بازپخش می‌شود.